Služby

Dodáme vám profesionály na míru

Konkrétní projekty se pojí se specifickými požadavky a nároky. Naše společnost disponuje sítí odborníků různých specializací, kteří jsou připraveni je pro vás vyřešit. Ať už v případě nedostatku vlastních zdrojů či z důvodu nárazové potřeby kapacit, tým našich vysoce profesionálních specialistů  zajistí realizaci vašich projektů. K dispozici jsou vám jednotlivci i celé týmy.

Výhody pronájmu specialisty či týmu:

 • předem známé náklady garantované smlouvou
 • časově omezené výdaje – za práci odborníka / týmu budete platit pouze po dobu  využití jeho služeb
 • předání znalostí specialisty celému vašemu pracovnímu týmu
 • výběr ze široké škály specialistů s bohatými zkušenostmi z různých oblastí
 • omezení nákladů na nábor, vzdělávání a bonusy vlastních odborníků

Vytvoříme software podle vašich potřeb

Naši klienti se rekrutují především z oblastí telekomunikačních a finančních služeb. Víme proto, že jádro tohoto druhu podnikání je z velké části závislé na efektivitě a spolehlivosti použitých informačních a komunikačních technologií. Od nich se odvíjí rychlost a úspěšnost realizace obchodních záměrů. Dostatek technických i lidských zdrojů podle specifik projektu je v těchto případech nezbytností.

S vývojem softwarů podle konkrétních požadavků našich klientů máme dlouhodobé zkušenosti. Díky flexibilitě, kvalitě a spolehlivosti týmu našich profesionálů jsme si získali nejen jejich důvěru, ale i opakovanou přízeň.

Ať už jsou softwarové potřeby pro realizaci vašich projektů jakékoliv, my vám k nim dodáme potřebný nástroj – spolehlivý software dle vašich požadavků se zárukou údržby a rozvoje.

Postaráme se o váš informační systém

Vývoj, provoz a rozvoj informačních systémů a IT aplikací je časově náročný. Nezřídka vyžaduje nemalé množství odborníků, a z hlediska lidských zdrojů tak představuje pro společnost značnou zátěž.

 • Využití služeb specialistů naší společnosti poskytuje časově i personálně  efektivnější řešení. Postarat se za vás můžeme o vývoj aplikací a informačních systémů, o jejich údržbu, rozvoj nebo obojí.
 • Předem budete znát cenu i úroveň zajišťovaných služeb. Do péče nám podle vašich potřeb můžete dát systémy a aplikace částečně nebo komplexně.
 • Postaráme se, aby fungovaly bezchybně, a členové vašeho týmu se tak mohli bez problémů plně věnovat své práci.
 • Svěřte nám vaše systémy do našich rukou, a my zajistíme, aby byly pro chod vaší společnosti pomocí, nikoliv zátěží.
 • Dovolte našim specialistům vstoupit do vašeho IT světa a ve spolupráci s vašimi lidmi vytvořit efektivní, funkční tým.

Zaujaly Vás naše služby?

Spojte se s námi

  Souhlasím se zpracováním osobních údajů.Jak zpracováváme osobní údaje?